CIA - szpiegujemy dla kultury


Idź do treści

Menu główne:


The Hangovers

CIA > Inicjatywy > niezależni artyści

THE HANGOVERS

The Hangovres to trzech doświadczonych muzyków, połączonych po to aby dobrze się bawić razem z publicznością podczas występów na żywo. Trio oprócz prezentacji własnych utworów oferuje całą gamę znanych utworów rockowych, popowych, bluesowych, reggae i nie tylko, we własnych aranżacjach. Brzmienie tworzą dwie elektro-akustyczne gitary, delikatna elektronika oraz wokalista. The Hangovers to pozytywne wibracje, dobra zabawa i niezapomniane wrażenia na żywo.


Zespół składa się wokalisty i dwóch gitarzystów, obecnych na scenie od kilkunastu lat


Szymon Danis - oprócz śpiewania w The Hangovers aranżuje i produkuje w zespołach CO.IN. (debiut: "Plan B" 2008, Inline Underground), Fate Unknwon (debiut "Something Now" 2006, Equilibrecords/Fonografika), Nation oraz w wielu pobocznych projektach znanych licznym internautom, takich jak Projekt Sara Goldfarb, Curry Corazon i innych. Ponadtozajmuje się produkcją muzyczną i tworzeniem remixów, w swoim dorobku może pochwalić sie remixami dla m.in. Katarzyny Nosowskiej, Chico, Rootwater i Ctr-Alt-Del.

Remigiusz Karpienko i Michał Głowacki to duet gitarowy, który wspólnie gra już 10 lat. Duet ten łączy pasja do gitary i jej wszechstronnegozastosowania. Mają za sobą mnóstwo wspólnych koncertów na terenie całego kraju razem z wieloma zespołami jak np.Funny Hippos, Neuma (były Kobong), None, Program, Demono, Kult, Guess Why. Obaj muzycy są współzałożycielami zespołu Nation, w którym grają od 1998 i mają na swoim koncie dwa wspólnie nagrane oficjalne wydawnictwa płytowe, współpracę z muzykami takimi jak Bogdan Kondracki, Kostas Georgokopulos czy Przemysławem Wejmannem.

Remigiusz Karpienko - gitarzysta, basista, kompozytor, aranżer igrafik, oprócz The Hangovers i Nation udziela się obecnie na gitarze basowej w zespole Hetane, którego utwór "Nienawidzimy" znalazł się na płycie "Wyspiański wyzwala", która w "Trójce" została ogłoszona płytą tygodnia. Obecnie z zespołem przygotowuje materiał na debiutancka płytę. Nagrane płyty i płyty demo to: Nitrak z Nation, Contamination z Nation, Tripus Continuous z Nation, Ain't over rover Live in Hangocer – The Hangovers

Michał Głowacki - gitarzysta, wokalista grający od 15 lat w projektach muzycznych o różnym zabarwieniu brzmieniowym. Jest również kompozytorem i pisarzem tekstów. Współpracował z zespołami: Joker, Ginger Project, Omnitones. Założyciel zespołów Hybryd Pumpkin h3, Nation i aktualnie the Hangovers. Nagrane płyty i płyty demo to: Marian z Hybryd Pumpkin H3, Nitrak z Nation, Contamination z Nation, Tripus Continuous z Nation, Ain't over rover Live in Hangocer - The Hangovers.PŁYTA

SOUL SUPERCHARGING SOUND to materiał nagrywany od 2009 roku. Zawiera ona długo oczekiwane autorskie piosenki zespołu jak i covery takich zespołów jak DEFTONES i AMERICAN HEAD CHARGE. Wciąż utrzymana w konwencji akustycznego rock'a z dużą dawką eksperymentu rytmiczno - dźwiękowego.

Wystarczy posłuchać :)


Home | CIA | Dzieje się | Zajęcia | Projekty | Usługi | Kontakt | Mapa witryny


Centrum Inicjatyw Artystycznych Wrocław Tęczowa 79/81 cia@cia.wroclaw.pl

Powrót do treści | Wróć do menu głównego